W piątek, 24 października uczniowie klas 1-3 wzięli udział w warsztatach psychologicznych pt. „Jak pies z kotem – o sekretach dobrej komunikacji” oraz pokazie filmowym „Był sobie kot” w MDK Łańcut.

W piątek, 24 października uczniowie klas 1-3 wzięli udział w warsztatach psychologicznych pt. „Jak pies z kotem – o sekretach dobrej komunikacji” oraz pokazie filmowym „Był sobie kot” w MDK Łańcut.