Nasi uczniowie w ramach akcji „Pola Nadziei” zasadzili dziś w szkolnym ogrodzie sadzonki żonkili na znak solidarności z dziećmi objętymi opieką hospicyjną. Teraz pozostało nam czekać na efekty naszej pracy.

Nasi uczniowie w ramach akcji „Pola Nadziei” zasadzili dziś w szkolnym ogrodzie sadzonki żonkili na znak solidarności z dziećmi objętymi opieką hospicyjną. Teraz pozostało nam czekać na efekty naszej pracy.